Bwin bonus 50%, aż do 200 PLN

Bwin to jeden z najbardziej renomowanych bukmacherów internetowych, który na rynku europejskich zakładów bukmacherskich działa już od przeszło 10 lat! Dla wszystkich nowych klilnetów Bwin oferuje rewelacyjne promocje bukmacherskie takie jak - bonus bukmacherski wynoszący, aż 50 % wartości pierwszego depozytu do kwoty 200 PLN.

Jak zgarnąć bonus bwin i zacząć zarabiać naprawdę duże pieniądze?!

1. Wejdź na stronę Bwin kilkając tutaj lub w baner powyżej.

2. Wpłać depozyt, w wysokości co najmniej 40 PLN, najpóźniej do 10 dni od momentu rejestracji.

3. Po wpłacie środków finansowych automatycznie do 24 godzin, otrzymasz bonus równy połowie wpłaconej kwoty. Jeżeli chcesz zdobyć maksymalny bonus wpłać 400 PLN, a na Twoim koncie jeszcze tego samego dnia pojawi się kwota 600 PLN;

4. Graj i wygrywaj naprawdę duże pieniądze.

Warunki obrotu

Przed wypłatą, wpłacony depozyt musi zostać obrócony jeden raz, a uzyskany bonus bukmacherski 3 razy, na zakładach pojedynczych lub AKO. Bwin nie wyznacza minimalnego kursu obrotu!

poniedziałek, 30 sierpnia 2010

Bwin bonus - Berankis Ricardas - Sweeting Ryan

Na dziś najbardziej interesująco zapowiada się spotkanie pomiędzy Litwinem Berankisem, a Amerykaninem Sweetingiem. Co, prawda oferta meczy na US OPEN jest naprawdę ogromna, ale w gruncie rzeczy dzisiaj naprawdę trudno złapać jakiekolwiek value, bowiem bukmacherzy prawie wszędzie wystawili prawidłowe kursy na spotkania tenisowe.

Piszę "prawie wszędzie", bowiem w wypadku tego meczu już powiedzieć tak nie można i dlatego postaramy się ten fakt wykorzystać. Bukmacherzy faworyzują tutaj bardzo mocno młodego Litwina, który tak naprawdę dopiero zaczyna grywać w turniejach wyższej rangi, choć nie odnotowuje jeszcze żadnych godnych zauważenia zwycięstw. Berankis, jeżeli wygrywa to czyni to z graczami mało zdolnymi, którzy nigdy niczego specjalnego nie pokazali. Jest to, co prawda jeszcze młody zawodnik, który być może pokaże jeszcze duża na tenisowej arenie, aczkolwiek do mnie osobiście póki, co nie przemawia.

Jego przeciwnikiem będzie dziś natomiast doświadczony Amerykanin Sweeting Ryan, którego bukmacherzy stawiają na straconej pozycji. Ja jednak osobiście nie zgadzam się z tym faktem, bowiem należy zauważyć, że Sweeting po pierwsze gra na "własnych śmieciach", a po drugie jest w naprawdę niezłej formie (ograł Blake'a, Llodre, i wyrwał set Baghdatisowi).

W takiej sytuacji wystawianie kursy 2.4 na tego zawodnika wydaje się być naprawdę ogromną pomyłką.

Mój ty: Sweeting Ryan Kurs: 2.4 Bukmacher: Bwin Stawka: 1000 PLN

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz