Bwin bonus 50%, aż do 200 PLN

Bwin to jeden z najbardziej renomowanych bukmacherów internetowych, który na rynku europejskich zakładów bukmacherskich działa już od przeszło 10 lat! Dla wszystkich nowych klilnetów Bwin oferuje rewelacyjne promocje bukmacherskie takie jak - bonus bukmacherski wynoszący, aż 50 % wartości pierwszego depozytu do kwoty 200 PLN.

Jak zgarnąć bonus bwin i zacząć zarabiać naprawdę duże pieniądze?!

1. Wejdź na stronę Bwin kilkając tutaj lub w baner powyżej.

2. Wpłać depozyt, w wysokości co najmniej 40 PLN, najpóźniej do 10 dni od momentu rejestracji.

3. Po wpłacie środków finansowych automatycznie do 24 godzin, otrzymasz bonus równy połowie wpłaconej kwoty. Jeżeli chcesz zdobyć maksymalny bonus wpłać 400 PLN, a na Twoim koncie jeszcze tego samego dnia pojawi się kwota 600 PLN;

4. Graj i wygrywaj naprawdę duże pieniądze.

Warunki obrotu

Przed wypłatą, wpłacony depozyt musi zostać obrócony jeden raz, a uzyskany bonus bukmacherski 3 razy, na zakładach pojedynczych lub AKO. Bwin nie wyznacza minimalnego kursu obrotu!

wtorek, 24 sierpnia 2010

Taylor Dent vs Tommy Robredo

bwin bonus
Jeszcze do nie dawna nigdy w życiu nie postawiłbym pieniędzy do Amerykanina, który przez bardzo długi okres czasu nie mógł powrócić do swojej bardzo wysokiej formy sprzed lat. Teraz natomiast sytuacja się zmieniła i wszystko wskazuje na to, iż Taylor Dent znów przypomniał sobie jak grać na bardzo wysokim poziomie. Świadczą o tym z pewnością jego ostatnie wyniki, w których to Dent bez większych problemów odprowadza wyżej notowanych przeciwników.

Jego przeciwnikiem w dzisiejszym meczu będzie Hiszpan Tommy Robredo, a więc specjalista od gry na mączce. Niestety Robredo swoje najlepsze czasy ma już chyba dawno za sobą, a jego ostatnie wyniki to naprawdę pasmo klęsk i porażek z dość przeciętnymi przeciwnikami. Takie wyniki Hiszpana na pewno nie napawają optymizmem i trudno by wierzyć, aby Robredo był w stanie stawić tu czoła dla Taylora, który jak pisałem gra naprawdę świetny tenis.

Do tego dochodzi jeszcze oczywiście fakt, iż Dent będzie grał w swoim kraju, a to z pewnością będzie jego sporym atutem.

Mój typ: Taylor Dent Kurs: 1.9 Bukmacher Bwin Stawka: 1000 PLN

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz