Bwin bonus 50%, aż do 200 PLN

Bwin to jeden z najbardziej renomowanych bukmacherów internetowych, który na rynku europejskich zakładów bukmacherskich działa już od przeszło 10 lat! Dla wszystkich nowych klilnetów Bwin oferuje rewelacyjne promocje bukmacherskie takie jak - bonus bukmacherski wynoszący, aż 50 % wartości pierwszego depozytu do kwoty 200 PLN.

Jak zgarnąć bonus bwin i zacząć zarabiać naprawdę duże pieniądze?!

1. Wejdź na stronę Bwin kilkając tutaj lub w baner powyżej.

2. Wpłać depozyt, w wysokości co najmniej 40 PLN, najpóźniej do 10 dni od momentu rejestracji.

3. Po wpłacie środków finansowych automatycznie do 24 godzin, otrzymasz bonus równy połowie wpłaconej kwoty. Jeżeli chcesz zdobyć maksymalny bonus wpłać 400 PLN, a na Twoim koncie jeszcze tego samego dnia pojawi się kwota 600 PLN;

4. Graj i wygrywaj naprawdę duże pieniądze.

Warunki obrotu

Przed wypłatą, wpłacony depozyt musi zostać obrócony jeden raz, a uzyskany bonus bukmacherski 3 razy, na zakładach pojedynczych lub AKO. Bwin nie wyznacza minimalnego kursu obrotu!

poniedziałek, 9 sierpnia 2010

Istomin Denis vs Benneteau Julien

bwin bonus
Jak dla mnie kompletne nieporozumienie jeżeli chodzi o wystawione tutaj przez bukmacherów kursy. Praktycznie wszyscy profesjonalni typerzy, który zarabiają na zakładach bukmacherskich naprawdę bardzo duże pieniądze widzą tutaj jako faworyta Francuza Juliena Benneteau. Firmy internetowe z niewiadomych przyczyn nie podzielają zdania profesjonalistów i jako faworyta spotkania wystawiają tutaj Uzbeka Denisa Istomina.

Biorąc jednak pod lupę te spotaknie naprawdę ciężko zgodzić się ze zdaniem bukmacherów. Po pierwsze obu tenisistów dzieli ponad 20 miejsc w rankingu ATP. Francuz jest obecnie na 34 miejscu, Uzbek na 54. Kolejna kwestia to obecna forma, która również przemawia za graniem na Juliena. Francuz zanotował w ostatnich miesiącach bardzo dobry występ w turnieju Wielko Szlemowym Wimbledon oraz odegrał kilka niezłych spotkań w Stanach Zjednoczonych. Przyglądając sie natomiast poczynaniom Istomina nie można powiedzieć nic pozytywnego. Kilka wygranych meczy z nikomu nienznaym przeciwnikom na mnie osobiście wrażenia nie robi..

Bukmacherzy wystawili na ten mecz bardzo ciekawe kursy na Benneteau Julien na poziomie 2.3, tak więc biorąc pod uwagę tą analizę poprostu trzeba wykorzystać ten fakt.

Mój typ: Benneteau Julien Kurs: 2.3 Bukmacher: Bwin Stawka: 2000 PLN

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz