Bwin bonus 50%, aż do 200 PLN

Bwin to jeden z najbardziej renomowanych bukmacherów internetowych, który na rynku europejskich zakładów bukmacherskich działa już od przeszło 10 lat! Dla wszystkich nowych klilnetów Bwin oferuje rewelacyjne promocje bukmacherskie takie jak - bonus bukmacherski wynoszący, aż 50 % wartości pierwszego depozytu do kwoty 200 PLN.

Jak zgarnąć bonus bwin i zacząć zarabiać naprawdę duże pieniądze?!

1. Wejdź na stronę Bwin kilkając tutaj lub w baner powyżej.

2. Wpłać depozyt, w wysokości co najmniej 40 PLN, najpóźniej do 10 dni od momentu rejestracji.

3. Po wpłacie środków finansowych automatycznie do 24 godzin, otrzymasz bonus równy połowie wpłaconej kwoty. Jeżeli chcesz zdobyć maksymalny bonus wpłać 400 PLN, a na Twoim koncie jeszcze tego samego dnia pojawi się kwota 600 PLN;

4. Graj i wygrywaj naprawdę duże pieniądze.

Warunki obrotu

Przed wypłatą, wpłacony depozyt musi zostać obrócony jeden raz, a uzyskany bonus bukmacherski 3 razy, na zakładach pojedynczych lub AKO. Bwin nie wyznacza minimalnego kursu obrotu!

wtorek, 5 października 2010

Bwin bonus - Nikolay Davydenko vs Marin Cilic

Jedno z najciekawszych spotkań na jutrzejszy dzień to według mnie z pewnością pojedynek pomiędzy Rosjaninem Nikolayem Davydenko, a Serbem Marinem Cilicem. Mecz ten można nazwać mianem walki pokoleń, bowiem zmierzy się w nim doświadczony Rosjanin, który w najwyższej randzie rozgrywek ATP gra już od lat oraz młody Marin Cilic, który z kolei przez wielu znawców tenisa uznawany jest za jeden z największych talentów młodego pokolenia.

 Obaj panowie, co prawda w ostatnich tygodniach może nie błyszczą fenomenalną formę, ale według mnie cały czas prezentują solidny poziom tenisa, który pozwoli im skończyć obecny sezon na bardzo wysokich miejsach.

W roli faworyta tego spotkania osobiście widzę oczywiście Nikolaya Davydenke. Jest on, bowiem doświadczonym graczem cały czas głodnym wygranych, a na tego typu zawodników zawsze lubiłem najczęściej stawiać swoje środki finansowe. Davydenko bazuje swoją grę na długich wymianach, a taka strategia z pewnością nie jest dobrym rozwiązaniem dla młodego Cilica.

Przeciwko Rosjaninowi przemawia jedynie je fakt, iż H2H pomiędzy tymi dwoma zawodnikami wynosi 0:3 dla Marina, aczkolwiek w końcu musi dojść do przełamania tej serii

Mój typ: Nikolay Davydenko Kurs: 1.93 Bukmacher Bwin Stawka: 1000 PLN

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz