Bwin bonus 50%, aż do 200 PLN

Bwin to jeden z najbardziej renomowanych bukmacherów internetowych, który na rynku europejskich zakładów bukmacherskich działa już od przeszło 10 lat! Dla wszystkich nowych klilnetów Bwin oferuje rewelacyjne promocje bukmacherskie takie jak - bonus bukmacherski wynoszący, aż 50 % wartości pierwszego depozytu do kwoty 200 PLN.

Jak zgarnąć bonus bwin i zacząć zarabiać naprawdę duże pieniądze?!

1. Wejdź na stronę Bwin kilkając tutaj lub w baner powyżej.

2. Wpłać depozyt, w wysokości co najmniej 40 PLN, najpóźniej do 10 dni od momentu rejestracji.

3. Po wpłacie środków finansowych automatycznie do 24 godzin, otrzymasz bonus równy połowie wpłaconej kwoty. Jeżeli chcesz zdobyć maksymalny bonus wpłać 400 PLN, a na Twoim koncie jeszcze tego samego dnia pojawi się kwota 600 PLN;

4. Graj i wygrywaj naprawdę duże pieniądze.

Warunki obrotu

Przed wypłatą, wpłacony depozyt musi zostać obrócony jeden raz, a uzyskany bonus bukmacherski 3 razy, na zakładach pojedynczych lub AKO. Bwin nie wyznacza minimalnego kursu obrotu!

wtorek, 10 sierpnia 2010

Roger Federer vs Juan Ignacio Chela

bwin bonus
Osobiście nie lubie zbyt często grać na Federera, bo wiadom, że wyniki jego spotkań zależą w głównej mierze od tego w jakie formie psychicznej znajduje sie w danym momencie. Gdy czuje sie dobrze niema sobie równych, w innycm wypadku jego forma pozostawia wiele do życzenia.

W tym wypadku Federer zapowiada jednak walke od początku turnieju i podkreśla, iż ostatnia porażka z Berdychem zmotywowała go do cięższej pracy. Jego przeciwnik będzie niemal idealny do potwierdzenia tych słów, bowiem Juan Ignacio Chela jest zawodnikiem, który swoi stylem gry nie może w żaden sposób zagrozić Szwajcarowi. Federer ogrywał go już na mączce, więc tutaj na szybszej nawierzchni spodziewam się naprawdę bardzo szybkiej wygranej.

Osobiście wystawiłbym tutaj handicap gemowy na poziomie -6,5/7 gema. Bukmacherzy postanowili inaczej i zaoferowali handicap na poziomie -5 gemów, co jak dla mnie jest naprawdę bardzo interesującą ofertą. Ze stawką nie będę przesadzał, bo Federer jak już pisałem potrafi być leniwym zawodnikiem.

Mój typ: Roger Federer - 5 gema Stawka: 1000 PLN Bukmacher: Bwin Kurs: 1.9

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz