Bwin bonus 50%, aż do 200 PLN

Bwin to jeden z najbardziej renomowanych bukmacherów internetowych, który na rynku europejskich zakładów bukmacherskich działa już od przeszło 10 lat! Dla wszystkich nowych klilnetów Bwin oferuje rewelacyjne promocje bukmacherskie takie jak - bonus bukmacherski wynoszący, aż 50 % wartości pierwszego depozytu do kwoty 200 PLN.

Jak zgarnąć bonus bwin i zacząć zarabiać naprawdę duże pieniądze?!

1. Wejdź na stronę Bwin kilkając tutaj lub w baner powyżej.

2. Wpłać depozyt, w wysokości co najmniej 40 PLN, najpóźniej do 10 dni od momentu rejestracji.

3. Po wpłacie środków finansowych automatycznie do 24 godzin, otrzymasz bonus równy połowie wpłaconej kwoty. Jeżeli chcesz zdobyć maksymalny bonus wpłać 400 PLN, a na Twoim koncie jeszcze tego samego dnia pojawi się kwota 600 PLN;

4. Graj i wygrywaj naprawdę duże pieniądze.

Warunki obrotu

Przed wypłatą, wpłacony depozyt musi zostać obrócony jeden raz, a uzyskany bonus bukmacherski 3 razy, na zakładach pojedynczych lub AKO. Bwin nie wyznacza minimalnego kursu obrotu!

sobota, 9 kwietnia 2011

Nishikori K. vs Cuevas P.


Jak dla mnie naprawdę interesująco zapowiada się spotkanie pomiędzy Kevinem Nishikorim, a Pablo Cuevasem. O dziwo bukmacherzy w roli faworyta tego meczu stawiają Cuevasa, co jest dla mnie niezwykle dziwną sytuacją. Cuevas to co prawda niezwykle utalentowany zawodnik, aczkolwiek należy podkreślić, iż Pablo to wielki specjalista od gry na wolnych nawierzchniach. Na hardzie Cuevas także co prawda odnosi od czasu do czasu jakieś małe sukcesy, aczkolwiek nie robi tego z zawodnikami z wyższej półki.

Nishikori to z kolei młody gracz, który od zawsze największe sukcesy osiągał w Stanach Zjednoczonych, w których to się wychował. Nie trudno się zatem domyśleć, iż Nishikori K. jest zawodnikiem preferującym bardzo szybkie nawierzchnie na których to można grać szybki i twardy tenis.

W ostatnich tygodniach Nishikori jak równy z równym rywalizował z samym Rafaelem Nadalem, z którym przegrał różnicą zaledwie dwóch przełamań. W tym turnieju Nishikori pokonał już między innymi będącego w fenomenalnej formie Mardiego Fisha i nie stracił przy tym choćby jednego seta.

W dzisiejszym spotkaniu Nishikori K. wydaje mi się być naprawdę zdecydowanym faworytem, który przy odrobinie szczęścia powinien wygrać te spotkanie w dwóch setach.

Typ: Nishikori K. Kurs. 2.2 Bukmacher Bwin Stawka: 2000 PLN

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz