Bwin bonus 50%, aż do 200 PLN

Bwin to jeden z najbardziej renomowanych bukmacherów internetowych, który na rynku europejskich zakładów bukmacherskich działa już od przeszło 10 lat! Dla wszystkich nowych klilnetów Bwin oferuje rewelacyjne promocje bukmacherskie takie jak - bonus bukmacherski wynoszący, aż 50 % wartości pierwszego depozytu do kwoty 200 PLN.

Jak zgarnąć bonus bwin i zacząć zarabiać naprawdę duże pieniądze?!

1. Wejdź na stronę Bwin kilkając tutaj lub w baner powyżej.

2. Wpłać depozyt, w wysokości co najmniej 40 PLN, najpóźniej do 10 dni od momentu rejestracji.

3. Po wpłacie środków finansowych automatycznie do 24 godzin, otrzymasz bonus równy połowie wpłaconej kwoty. Jeżeli chcesz zdobyć maksymalny bonus wpłać 400 PLN, a na Twoim koncie jeszcze tego samego dnia pojawi się kwota 600 PLN;

4. Graj i wygrywaj naprawdę duże pieniądze.

Warunki obrotu

Przed wypłatą, wpłacony depozyt musi zostać obrócony jeden raz, a uzyskany bonus bukmacherski 3 razy, na zakładach pojedynczych lub AKO. Bwin nie wyznacza minimalnego kursu obrotu!

poniedziałek, 25 kwietnia 2011

Zverev M. - Sela D.


Dziś zagramy coś z oferty tenisa na belgradzki tenis ATP, a dokładnie rzecz ujmując spotkanie pomiędzy Niemcem Mischą Zverevem, a Izraelczykiem Dudim Selą. Pierwszy z panów przez wielu specjalistów od tenisa i wybitnych graczy od dawna uznawany jest za ogromny talent, który w najbliższych latach ma naprawdę mocno namieszać w rozgrywkach męskiego tenisa. Czy tak się jednak stanie? Z pewnością ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, bowiem Zverev oprócz niezwykle wielkiego talentu posiada również bardzo spore problemy ze swoją "psychiką" co bardzo często można zauważyć na korcie. Połamane rakiety, czy wyzwiska w stronę sędziów po nieprzychylnych dla Mischy decyzjach to już tzw. standard w grze tego zawodnika.

Nie da się jednak ukryć, iż w przypadku dzisiejszego meczu Mischa Zverev nie będzie miał zbyt wysoko powieszonej poprzeczki i o ile zaprezentuje swój solidny tenis bazujący w głównej mierze na mocnym serwisie i świetnej grze pod siatką to bez większych problemów ogra Selę, który już blisko o 2-3 sezonów nie potrafi wrócić do swojej wysokiej formy.

Ostatnie mecze Seli zazwyczaj kończą się porażkami, a Izraelczyk w gruncie rzeczy nie gra przecież z wybitnymi zawodnikami. Właśnie z tego względu ciężko mi tu wiedzieć większe szansę na wygraną Seli, którego styl gry powinien bardzo mocno podpasować Zverevowi.

Nie będę grał tu za wielkie stawki, bowiem miałem lekką przerwę od obstawiania, ale lekko po prostu ten mecz należy zagrać.

Mój typ:  Zverev M. Kurs: 1.8 Bukmacher: Bwin Stawka 1000 PLN

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz