Bwin bonus 50%, aż do 200 PLN

Bwin to jeden z najbardziej renomowanych bukmacherów internetowych, który na rynku europejskich zakładów bukmacherskich działa już od przeszło 10 lat! Dla wszystkich nowych klilnetów Bwin oferuje rewelacyjne promocje bukmacherskie takie jak - bonus bukmacherski wynoszący, aż 50 % wartości pierwszego depozytu do kwoty 200 PLN.

Jak zgarnąć bonus bwin i zacząć zarabiać naprawdę duże pieniądze?!

1. Wejdź na stronę Bwin kilkając tutaj lub w baner powyżej.

2. Wpłać depozyt, w wysokości co najmniej 40 PLN, najpóźniej do 10 dni od momentu rejestracji.

3. Po wpłacie środków finansowych automatycznie do 24 godzin, otrzymasz bonus równy połowie wpłaconej kwoty. Jeżeli chcesz zdobyć maksymalny bonus wpłać 400 PLN, a na Twoim koncie jeszcze tego samego dnia pojawi się kwota 600 PLN;

4. Graj i wygrywaj naprawdę duże pieniądze.

Warunki obrotu

Przed wypłatą, wpłacony depozyt musi zostać obrócony jeden raz, a uzyskany bonus bukmacherski 3 razy, na zakładach pojedynczych lub AKO. Bwin nie wyznacza minimalnego kursu obrotu!

poniedziałek, 14 lutego 2011

Marchenko I. vs Stakhovsky S.

Z pewnością nie podlega żadnej dyskusji fakt, iż z tej dwójki zawodników tenisistą bardziej doświadczonym i błyszczącym formą na dzień dzisiejszy jest Ukrainiec Sergio Stakhovksy.

Stakhovsky jest zawodnikiem, który od zawsze swoją grę bazuje na silnym podaniu oraz bardzo dobrej grze przy siatce. Z tego powodu, gdy Stakhovsky  ma wysoki procent pierwszego trafionego serwisu to gra z nim staje się niezwykle trudna.. Dodatkowo ostatnio Stakhovsky poprawił swój forehand oraz elastyczność poruszania się po korcie, dzięki czemu Ukrainiec ma w bieżącym sezonie bardzo duże szanse na zajęcie wysokiego miejsca w rankingu ATP.

Marchenko to z kolei jeszcze młody i nie doświadczony tenisista. Zeszły sezon był w jego wykonaniu dość przełomowy, aczkolwiek w roku 2011 Marchenko nie notuje już zbyt dobrych rezultatów. W tym turnieju, w którym nawierzchnie są bardzo szybkie Marchenko powinien mieć ogromne problemy z serwisem Stakhovskiego, które będzie ten fakt nie miłosiernie wykorzystywał.

Wielu tenisowym specjalistom wydaje się, co prawda, iż młody wilk którym jest Marchenko ma spore szanse na sprawienie tutaj dużej niespodzianki. Ja jednak kompletnie nie mogę zgodzić się z tym tokiem myślenia, bowiem według mnie Stakhovsky doskonale wykorzysta słabe doświadczenie Marchenko i pokaże mu co oznacza zagrać cały mecz na bardzo wysokim poziomie.

Kursy na czysty win Stakhovskiego sa jednak zbyt niskie, aby wygenerować na nich duże zyski, dlatego też zdecyduje się tutaj na zgranie handicapu gemowego - 3.5

Mój typ: Stakhovsky S. -3.5 Bukmacher Bwin Kurs: 1.8 Stawka 1000 PLN

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz