Bwin bonus 50%, aż do 200 PLN

Bwin to jeden z najbardziej renomowanych bukmacherów internetowych, który na rynku europejskich zakładów bukmacherskich działa już od przeszło 10 lat! Dla wszystkich nowych klilnetów Bwin oferuje rewelacyjne promocje bukmacherskie takie jak - bonus bukmacherski wynoszący, aż 50 % wartości pierwszego depozytu do kwoty 200 PLN.

Jak zgarnąć bonus bwin i zacząć zarabiać naprawdę duże pieniądze?!

1. Wejdź na stronę Bwin kilkając tutaj lub w baner powyżej.

2. Wpłać depozyt, w wysokości co najmniej 40 PLN, najpóźniej do 10 dni od momentu rejestracji.

3. Po wpłacie środków finansowych automatycznie do 24 godzin, otrzymasz bonus równy połowie wpłaconej kwoty. Jeżeli chcesz zdobyć maksymalny bonus wpłać 400 PLN, a na Twoim koncie jeszcze tego samego dnia pojawi się kwota 600 PLN;

4. Graj i wygrywaj naprawdę duże pieniądze.

Warunki obrotu

Przed wypłatą, wpłacony depozyt musi zostać obrócony jeden raz, a uzyskany bonus bukmacherski 3 razy, na zakładach pojedynczych lub AKO. Bwin nie wyznacza minimalnego kursu obrotu!

wtorek, 25 stycznia 2011

Bwin bonus - Murray vs Dolgopolov

Pierwsze spotkanie z Australian Open, które od razu spodobało mi się podczas przeglądania oferty to mecz pomiędzy Andym Murrayem, a Olgiem Dolgopolovem.

Młody Dolgopolov w poprzedniej rundzie sprawił ogromną niespodziankę ogrywając jednego z faworytów do wygrania tegorocznego Australian Open - Szweda Robina Soderlinga. Według mnie już tamta 5-cio setówka z pewnością solidnie wykończyła Dolgopolov-a, a w dzisiejszym spotkaniu jego rywal będzie jeszcze zdecydowanie bardziej wymagający.

O ile, bowiem Soderling przegrywał z Dolgopolovem niemalże wszystkie dłuższe wymiany to w przypadku Murraya raczej nie zobaczymy tego typu sytuacji. Andy jest, bowiem znany z tego, iż uwielbia grać ze swoimi przeciwnikami bardzo długie wymiany, w których pod sam koniec udowadnia swoją wyższość.

Dolgopolov tak naprawdę nie będzie miał czym zagrozić tutaj bardziej doświadczonemu Murrayowi, który w wielu wywiadach prasowych podkreśla, iż w tym roku numerem jeden dla niego jest zdobycie tytułu wielkoszlemowego.

Biorąc pod uwagę fakt, iż Andy gra tu naprawdę dobrze, dysponuje lepszą techniką, większym doświadczeniem, jak i z pewnością większym talentem trudno mi ocenić szanse Dolgopolov zbyt wysoko

Mój typ: Andy Murray -7 Kurs: 1.7 Bukmacher: Bwin

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz