Bwin bonus 50%, aż do 200 PLN

Bwin to jeden z najbardziej renomowanych bukmacherów internetowych, który na rynku europejskich zakładów bukmacherskich działa już od przeszło 10 lat! Dla wszystkich nowych klilnetów Bwin oferuje rewelacyjne promocje bukmacherskie takie jak - bonus bukmacherski wynoszący, aż 50 % wartości pierwszego depozytu do kwoty 200 PLN.

Jak zgarnąć bonus bwin i zacząć zarabiać naprawdę duże pieniądze?!

1. Wejdź na stronę Bwin kilkając tutaj lub w baner powyżej.

2. Wpłać depozyt, w wysokości co najmniej 40 PLN, najpóźniej do 10 dni od momentu rejestracji.

3. Po wpłacie środków finansowych automatycznie do 24 godzin, otrzymasz bonus równy połowie wpłaconej kwoty. Jeżeli chcesz zdobyć maksymalny bonus wpłać 400 PLN, a na Twoim koncie jeszcze tego samego dnia pojawi się kwota 600 PLN;

4. Graj i wygrywaj naprawdę duże pieniądze.

Warunki obrotu

Przed wypłatą, wpłacony depozyt musi zostać obrócony jeden raz, a uzyskany bonus bukmacherski 3 razy, na zakładach pojedynczych lub AKO. Bwin nie wyznacza minimalnego kursu obrotu!

środa, 10 listopada 2010

David Nalbandian vs Andy Murray

David Nalbandian nie jest już niestety tym świetnym zawodnikiem, którego pamiętamy sprzet lat. Jedna z największych gwiazd argentyńskiego sportu popadła w serie kontuzji, które wydaje się, iż doszczętnie zrujnowały formę Nalbandiana. Grający swój tenis David jeszcze 2-3 lata temu był w stanie rywalizować z najlepszymi zawodnikami światowego tenisa. Chyba wszyscy miłośnicy tego sportu doskonale pamiętają jak Nalbandian bez większych problemów potrafił ograć Federera, czy zmiażdzyć Nadala.

Dziś niestety z zawodniska sprzet lat pozostało naprawdę niewiele, a jego przeciwnik w dzisiejszym spotkaniu to według wielu specjalistów jeden z największych talnetów graczy młodego pokolenia, który ma szane w najbliższym czasie sięgnąć po miano rakiety numer 1 w rankingu ATP.

Narazie, co prawda Murray zajmuje 4 tą pozycję rankingowa, ale jak na dwudziestolatka jest to z całą pewnością świetny wynik, bowiem Andy już wielokrotnie pokazywał specjalistom od tenisa, iż jest graczem bardzo zrównoważonym potrafiącym wypracować odpowiednią strategię gry na każdego ze swoich przeciwników. Wielokrotnie przekonywał się o tym Novak Djokovic i Roger Federer, którzy wielokrotnie byly poprostu rzucani po całym korcie przez młodego Szkota.

W dzisiejszym spotkaniu wydaje mi się, iż zobaczymy jednostronny pojeden, z którego zwycięsko wyjdzie młodszy z graczy - Andy Murray. Obaj panowie spotkali się już raz w tym sezonie i wówczas Szkot wygrał naprawdę bardzo gładko w dwóch setach. Tutaj spodziewam się zatem bardzo podobnego wyniku.

Mój typ: Andy Murray Kurs: 1.6 Bukmacher: Bwin Stawka: 2000 PLN

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz