Bwin bonus 50%, aż do 200 PLN

Bwin to jeden z najbardziej renomowanych bukmacherów internetowych, który na rynku europejskich zakładów bukmacherskich działa już od przeszło 10 lat! Dla wszystkich nowych klilnetów Bwin oferuje rewelacyjne promocje bukmacherskie takie jak - bonus bukmacherski wynoszący, aż 50 % wartości pierwszego depozytu do kwoty 200 PLN.

Jak zgarnąć bonus bwin i zacząć zarabiać naprawdę duże pieniądze?!

1. Wejdź na stronę Bwin kilkając tutaj lub w baner powyżej.

2. Wpłać depozyt, w wysokości co najmniej 40 PLN, najpóźniej do 10 dni od momentu rejestracji.

3. Po wpłacie środków finansowych automatycznie do 24 godzin, otrzymasz bonus równy połowie wpłaconej kwoty. Jeżeli chcesz zdobyć maksymalny bonus wpłać 400 PLN, a na Twoim koncie jeszcze tego samego dnia pojawi się kwota 600 PLN;

4. Graj i wygrywaj naprawdę duże pieniądze.

Warunki obrotu

Przed wypłatą, wpłacony depozyt musi zostać obrócony jeden raz, a uzyskany bonus bukmacherski 3 razy, na zakładach pojedynczych lub AKO. Bwin nie wyznacza minimalnego kursu obrotu!

niedziela, 10 października 2010

Dolgopolov Oleksandr vs Almagro Nicolas

Mecz pomiędzy Dolgopolovem, a Nicolasem Almagro zapowiada się jako jeden z najciekawszych pojedynków w dzisiejszym dniu, który najprawdopodobniej pozwoli nam zarobić trochę gotówki.

Należy zacząć od tego, iż Dolgopolov Oleksandr to z całą pewnością jeden z najbardziej utalentowanych graczy młodego pokolenia w rozgrywkach ATP. Muszę przyznać, że fakt ten na pewno cieszy, bowiem po graczach pokroju Del Potro, Murray, czy Djokovic, w ostatnich miesiącach było bardzo trudno znaleźć młodego wilka, który byłby w stanie rywalizować z najlepszymi graczami na świecie. Dolgopolov pokazał natomiast w tym sezonie kawał dobrego tenisa ogrywając kilku światowej klasy tenisistów, udowadniając tym samym, iż już niedługo nastanie jego czas.

Jego przeciwnikiem dzisiejszego dnia będzie inny utalentowany zawodnik - Hiszpan Nicolas Almagro. Gracz ten od zawsze uznawany był za świetnego zawodnika na kortach wolnych, a więc na mączce. Gdy przychodziło mu natomiast do gry na hardzie, lub grassie jego umiejętności nie były już tak wysokie.

Właśnie z tego powodu w tym spotkaniu zdecydowałem się postawić na zawodnika, który ma zdecydowanie lepsze predyspozycje do osiągania sukcesów na szybkich kortach.

Mój typ: Dolgopolov Oleksandr +1.5 seta Bukmacher Bwin Stawka 1000 Kurs: 1,66

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz